Засідання педагогічної ради

5 січня 2024 році в Бобровицькій гімназії відбулось засідання педагогічної ради.

Було розглянуто ряд важливих питань, що стосуються роботи навчального закладу на ІІ семестр 2023-2024 навчального року.

Вчителі початкової ланки підготували практичне заняття ранкової зустрічі.

Класовод Жолак В.М.: Ранкова зустріч – це запланована, структурована зустріч. Вона займає важливе місце в повсякденному розкладі діяльності учнів. Під час її проведення в класі панує атмосфера піклування та відповідальності. Під час першого компоненту ранкової зустрічі – вітання, застосувала вправу “Кольорові долоньки” та вправу “Кому і за що …”. Під час другого компоненту провела гру “Пори року”. Обмін інформацією – третій компонент ранкової зустрічі. Провела вправу “Очікування.”

Класовод Шило Л.М. продемонструвала елемент ранкової зустрічі на різдвяну тематику – присутні виганяли дідуха.

Класовод Руденко Н.М.: Вправа ” Клубочок компліментів” (учні передають клубочок ниток залишаючи намотаною на руку нитку в себе. Передаючи клубочок говорять компліменти).
Вчитель наголошує, що всі люди пов’язані невидимими нитками доброти, дружби, любові протягом життя. Розглядаються питання: “Що станеться, коли хтось відпустить нитку?”, “З якими людьми нитки пов’ язують нас дуже міцно?”. Заключний етап “Давайте підійдемо ближче, щоб не розірвалося коло дружби і скажемо одне єдине бажання, яке поєднує нас”.

Класовод Миненко Л.О.: Ранкова зустріч “Чим мені запам’ятались зимові канікули?”.

1. Вітання. Вправа “Усмішка”.
  2. Обмін інформацією.
  3. Впарва “Мікрофон”. Гра-вікторина “Кращий знавець новорічних свят”.
  4. Групове заняття. Складання сенкану “Зима”.
  5. Тема для щоденника вражень: Новорічні свята я провів… Моя улюблена страва… На зимових канікулах я…”

Вчитель початкових класів Лисенко Л.М.: Ранкова зустріч “Долонька” – загинаємо пальчики, якщо відповіді на питання “Так”:

1. Кого збудила рідна людина?
  2. Побачив друга по дорозі до школи?
  3. Побачив посмішку?
  4. Прокинувся в гарному настрої?

Засідання МО класних керівників на тему “Національно-патріотичне виховання здобувачів освіти в умовах сьогодення”:

1. Національно-патріотичне виховання учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану: завдання та напрями.
  2. Форми та методи формування національної свідомості та самосвідомості школярів. Сучасний погляд на патріотичне виховання.
  3. Вплив воєнних дій в Україні на психологічне здоров’я дітей, підлітків і дорослих.
  4. Спільна робота громадськості, закладу освіти і сім’ї у становленні особистості.
  5. Патріотизм: мода чи свідомість нації. Що таке патріотизм та у чому він проявляється.

Засідання ДГ вчителів природничо-математичного циклу на тему “Елементи народознавства як засіб формування компетентностей під час освітнього процесу”:

1. Про моніторинг рівня навченості з предметів природничо-математичного циклу. Порівняльний аналіз результатів семестрового оцінювання 2023-2024 навчального року з результатами минулого 2022-2023 навчального року.
  2. Майстер-клас “Елементи народознавства як засіб формування компетентностей на уроках природничих та математичних дисциплін”.