Бібліотека

Бібліотека нашого закладу освіти плідно працює уже більше століття, бо історія її почалася з 1910 року. Приміщення має маленьку площу, але функціонує постійно і приймає за рік понад 985 читачів.

Бібліотечний фонд нараховує 8098 примірників.

Бібліотека працює в тісному контакті з педагогічним колективом. До неї записано 146 учнів і 15 співробітників школи.

Бібліотека

Шкільним бібліотекарем Росинською Ганною Григорівною проводяться бесіди про роль бібліотеки та культуру читання, екскурсії до закладу для учнів школи.

Нормативна база

Бібліотека загальноосвітнього навчального закладу є його обов’язковим структурним підрозділом, який здійснює бібліотечно-інформаційне, культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу як в урочний, так і в позаурочний час. Свою діяльність організовує спільно з педагогічним колективом, відповідно до планів роботи і регламентуючої документації, що затверджується директором закладу.

У своїй діяльності бібліотеки керуються:

Місячник шкільних бібліотек

З 1 до 31 жовтня проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, який стартував у закладі проведенням загальношкільної лінійки.