Відповідно до листа Міністерства цифрової трансформації України від 29 жовтня 2021 року №1/06-6-12121 з 01 по 30 листопада 2021 року проводиться місяць цифрової грамотності. Дана ініціатива реалізується в межах проекту Міністерства цифрової трансформації Дія.Цифрова освіта.

Дія

Долучитися до місяця цифрової грамотності можна шляхом:

реєстрації на платформах Дія.Цифрова освіта (для всього населення) та Всеукраїнська школа онлайн (для учасників освітнього процесу)

складання національного тесту на цифрову грамотність за допомогою Цифрограму

розміщення на сайтах закладів освіти покликання на платформи Дія.Цифрова освіта та Всеукраїнська школа онлайн

публікації статей щодо використання цифрових сервісів

Освітні серіали

Основи кібергігієни

Кіберняні. Безпека

Обережно! Кібершахраї

Безпека дітей в Інтернеті

Громада стає цифровою

Електронний підпис

Переглянути

Для перегляду зазначених освітніх серіалів потрібно зареєструватися на сайті Дія. Цифрова освіта та після перегляду отримати сертифікат, що засвідчує успішне проходження базового курсу з цифрової грамотності.

Здобувачі освіти прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі «#StopFake» від проєкту «На Урок», отримали сертифікат за участь та сертифікати І і ІІІ ступенів.

Класними керівниками, класоводами, педагогом-організатором, соціальним педагогом, вчителем інформатики до місяця цифрової грамотності проведено заходи: інформаційний челендж «Безпека в інтернеті»; онлайн-уроки «Безпечне користування інтернетом», «Захист інформації», «Подорож океаном комп’ютерних знань», «Безпечний інтернет та соціальні мережі», «Які загрози несе сам інтернет?»; онлайн-заняття «Правила інтернет безпеки»; онлайн-конкурс малюнків «Гаджети у нашому житті: користь чи шкода»; онлайн спілкування з батьками «Безпека дітей в інтернеті».