Зарахування до закладу

Порядок зарахування до закладу освіти визначений Наказом Міністерства освіти і науки №367 “Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти” від 16.04.2018 р.

Окрім того, радимо ознайомитися із Листом-роз’ясненням щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

Зарахування до Бобровицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2

Необхідні документи

Зразки документів

Заява про зарахування до 1 класу до закладу освіти (пустий бланк)