День Європи в Україні

День Європи святкується Радою Європи 5 травня, Європейським Союзом – 9 травня, а в Україні з 2003 року – у третю суботу травня, тобто 21 травня 2022 року.

Святкування в ЄС насамперед спрямовані на поширення ідеї європейської ідентичності серед громадян Європейського Союзу та утвердження спільних європейських цінностей. А в Україні наші святкові заходи посилюють самоідентифікацію України як європейської держави.

Цьогоріч Дні Європи в Україні особливі – ми зустрічаємо їх в умовах війни. Український народ героїчно відстоює від рашистської навали демократію, свободу, історію, культуру, людські життя та мрії усієї прогресивної Європи.

Випускники та вихованці Клубу європейських відносин “Союз” щиро вітають з Днем Європи

Класними керівниками, класоводами, педагогом-організатором, бібліотекарем закладу проведено ряд заходів з метою поширення спільних європейських цінностей, а саме: переглянуто відео-ролики: “Україна –  серце Європи”, “21 травня – День Європи в Україні”, “Дітям про Євросоюз”, “День Європи в Україні”, “Історія створення Євросоюзу”; онлайн-вікторини до Дня Європи, години спілкування з елементами інтерактиву “Сто метрів до Європи”, віртуальна експрес-подорож “Парад країн Європи”, перегляд презентації “День Європи в Україні”, конкурс малюнків “Україна – серце Європи”, онлайн-година “Європа починається з тебе!”.

День Європи в Україні
Перейти до вмісту