Установчі документи

Установчі документи: ліцензія на провадження освітньої діяльності, ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти, мова освітнього процесу та інша інформація, що оприлюднюється за рішенням закладу освіти або на вимогу законодавства розміщена відповідно до ст. 30 “Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти” Закону України “Про освіту” від 05.09.2017 № 2145-VIII.

Витяг із ІСУО (станом на 01.03.21 р.)

Код ЄДРПОУ: 25572499

Повна назва: Бобровицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області

Скорочена назва: Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2

Тип ЗЗСО: Загальноосвітня школа

Ступiнь: I-III

Форма власності: комунальна

Тип місцевості: міська

Бюджетування (засновник): Бюджет Бобровицької міської об’єднаної територіальної громади (25521000000)

Кількість учнів: 209
Кількість персоналу: 21
Кількість класів: 12
Кількість інклюзивних класів: 0
Кількість учнів у них: 0

Мова освітнього процесу

Мова освітнього процесу – українська.

Ліцензія закладу

Розпорядження голови Чернігівської ОДА від 28 травня 2018 року № 302 “Про видачу ліцензії закладам освіти без проходження процедури ліцензування”

Додаток до розпорядження голови Чернігівської ОДА від 28 травня 2018 року № 302 “Про видачу ліцензії закладам освіти без проходження процедури ліцензування”

Свідоцтво про атестацію