Установчі документи, інформація про заклад, мова освітнього процесу, матеріально-технічне забезпечення, ІСУО

Установчі документи: ліцензія на провадження освітньої діяльності, ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти, мова освітнього процесу та інша інформація, що оприлюднюється за рішенням закладу освіти або на вимогу законодавства розміщена відповідно до ст. 30 “Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти” Закону України “Про освіту” від 05.09.2017 № 2145-VIII.

Витяг із ІСУО (станом на 01.09.23 р.)

Код ЄДРПОУ: 25572499

Повна назва: Бобровицька гімназія Бобровицької міської ради Чернігівської області

Скорочена назва: Бобровицька гімназія

Тип ЗЗСО: Загальноосвітня школа

Новий тип ЗЗСО: Гімназія з початковою школою

Ступiнь: I-II

Форма власності: комунальна

Тип місцевості: міська

Бюджетування (засновник): Бюджет Бобровицької міської об’єднаної територіальної громади (25521000000)

Кількість учнів: 176
Кількість персоналу: 27
Кількість класів: 12

СТАНОМ НА 01.09.2023 у закладі навчається 176 учнів.

Мова освітнього процесу

Мова освітнього процесу – українська.

Матеріально-технічне забезпечення

Рік побудови приміщення закладу: 1910 рік. Заклад розташовано у типовому приміщенні.

ПРОЄКТНА ПОТУЖНІСТЬ ЗАКЛАДУ: 429 місць.

Загальна площа всіх приміщень: 1743 м2.

Наявні: водогін, водовідведення, 3 внутрішні санвузли.

Всього класних кімнат: 21.

1-4 класи НУШ мають сучасне обладнання.

У кабінеті інформатики наявна комп’ютерна техніка – 10 ПК.

Заклад підключено до мережі «Інтернет», швидкість від 30 до 100 Мбіт/с, вид зв’язку – оптоволокно, провайдер – Укртелеком у початковій школі, Фрінет – у середній школі.

У наявності спортивний майданчик. Функціонує спортивна кімната. Відкрито Кабінет Безпеки.

Забезпечено умови доступності для осіб з особливими освітніми потребами: обладнано пандус та 2 туалетні кабінки для осіб з особливими освітніми потребами.

Ліцензія закладу

Розпорядження голови Чернігівської ОДА від 28 травня 2018 року № 302 “Про видачу ліцензії закладам освіти без проходження процедури ліцензування”

Додаток до розпорядження голови Чернігівської ОДА від 28 травня 2018 року № 302 “Про видачу ліцензії закладам освіти без проходження процедури ліцензування”

Свідоцтво про атестацію