Шана Тарасу Шевченко

Відлунав дзвоник 1 вересня. Ясний погожий день створив святковий настрій для школярів.

Розпочалося навчання першим уроком “Тарас Шевченко – совість України, її душа і оберіг”. Класні керівники та класоводи ознайомили учнів з творчісттю великого митця, нагадали про його минуле. Лунали пісні та поезії, присвячені Кобзарю, у виконанні учнів . Вони почули багато висловів відомих людей про цю велику постать, яка була пророком для українського народу. Славетний і важкий життєвий шлях не залишив байдужим нікого…

Учні 3 класу ( класовод Шило Л.М.) побачили один із перших випусків “Кобзаря”, мали можливість доторкнутися до величної книги .

Шестикласники (класний керівник Юрченко І.М.) показали знання творів Шевченка, продовжуючи рядки поезій, запропонованих учителем.

Свічку пам’яті запалили учні 7 класу та уквітчали портрет Тараса Шевченка власними думками про поета.

Бібліотекар школи Росинська Г.Г. разом з класним керівником Лось Н.Г. переглянули з учнями 8 класу усний журнал з даної теми.

Вихованці 10,11 класів разом з класними керівниками Адаменко Т.А. та Савицькою І.П. з цікавістю подивилися Всеукраїнський Шевченківський урок.