Критерії оцінювання

Критерії оцінювання визначають загальні підходи до визначення рівня навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти та встановлюють відповідність між вимогами до знань, умінь і навичок учнів та показником оцінки в балах відповідно до рівнів навчальних досягнень.

Критерії оцінювання реалізуються в нормах чотирьох рівнів досягнень: початковий, середній, достатній, високий.

Нормативна база

Наказ МОН України “Про затвердження Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти” від 13.04.2011 №329

Наказ МОН України “Методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів третіх і четвертих класів Нової української школи” від 16.09.2020 №1146

Критерії оцінювання навчальних досягнень