День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Указ Президента України від 11 лютого 2004 року №180/2004).

33 роки тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу, участь у якій взяли більше 160 тисяч військовослужбовців – вихідців з України: багато загинуло… багато повернулось інвалідами… багато пропало безвісти…

Згодом війну в Афганістані визнають якоюсь політичною помилкою, але це аж ніяк не зменшить особистого подвигу тих, хто став прикладом самопожертви та вірності військовій присязі.

Афганська кампанія залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов тими палаючими гірськими стежками, хто втратив батьків, синів та друзів.

До цієї події в навчальному закладі проведено інформування по класах “Ти вічний біль – Афганістан”; години спілкування “Цей день в історії”, “Закінчення радянсько-афганської війни”, “Ті миті навічно в крові”; перегляд відео “Пам‘ять без кордонів”; екскурсія в музей закладу “Наші земляки воїни-афганці”. 

Перейти до вмісту