Ось і пролунав у школі малиновий дзвінок, який сповістив про початок нового навчального року. Першокласників , учнів, батьків та гостей привітала директор школи Любенко Любов Василівна. На святковій лінійці були присутні гості: заступник голови районної ради Ткаченко Андрій Леонідович та заступник начальника відділу освіти Ляшенко Тетяна Олександрівна. Маленьких першокласників, а їх цього року 25, прийшли привітати Стецько (Говорун Сергій, учень 8 класу) та Королева знань(Даруга Ірина, учениця 8 класу). Лунали пісні у виконанні випускниць Кот Аліни та Галась Ліни та учениці 9 класу Терес Катерини.

Випускники вручили першокласникам “Букварики школярика” та подарунки . З напутніми словами до першачків звернулася їх вчитель Миненко Лариса Олександрівна, батьки : Ботківська Тетяна Олександрівна та Бортківський Валерій Юрійович. З початком нового навчального року школярі!