12 квітня – Всесвітній день авіації та космонавтики

12 квітня – Всесвітній день авіації і космонавтики (Міжнародний день польоту людини в космос).

В Україні цей День має назву «День працівників ракетно-космічної галузі України» і закріплений Указом Президента України від 13 березня 1997 року № 230/97, його святкування відповідно проводиться щорічно 12 квітня.  Пізніше, 7-го квітня 2011-го року, на рівні Генеральної Асамблеї ООН, була прийнята відповідна резолюція № 65/271, в якій 12-е квітня проголошено Міжнародним днем польоту людини в космос.

У закладі  педагог-організатор  провела конкурс малюнків “Ми – діти планети Земля”.

12 квітня - Всесвітній день авіації та космонавтики

Для учнів 2 класу, які відвідали бібліотеку, Росинська Г. Г. провела урок- розповідь “12 квітня – Міжнародний день космонавтики та авіації”.

Здобувачі освіти дізналися про життєвий шлях Ю Гагаріна, про його політ в космос, розглянули історичні світлини в книгах.

12 квітня - Всесвітній день авіації та космонавтики

Бесіда “Піонери космосу ” пройшла у 3-Б класі.

Здобувачі освіти з розповіді бібліотекаря Росинської Г. Г. більше дізналися про першого космонавта Ю Гагаріна , його дитячі роки, навчання та про його родину Відповіді на деякі питання знаходили в книжках про відомого космонавта.

У 5 класі діти переглянути відео “Україна і світ відзначають День космонавтики“.

Здобувачі освіти 9 класу переглянули відео “КПІ. Підкорення космосу“.