14 грудня – День вшанування пам’яті ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Чорнобильська катастрофа – це екологічна катастрофа на ЧАЕС, що була спричинена руйнуванням четвертого енергоблоку атомної електростанції, розташованої на території України. Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

Масштаби катастрофи могли б бути більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасниікв ліквідації – наших співвітчизників.

Заходи, присвячені вшануванню пам’яті ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

У школі вшановували пам’ять героїв-чорнобильців на виховних годинах пам’яті: “Сумні дзвони Чорнобиля” (5-8 класи), “14 грудня – День учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС” (9-11 класи). Серед учнів 5-11 класів відбувся конкурс малюнків та плакатів присвячених темі Чорнобильської трегедії.  Також було переглянуто документальний фільм “Чорнобиль – хроніка важких днів”.

Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного українця, назавжди залишивши в пам’яті народній подвиг ліквідаторів.