З метою привернення уваги здобувачів освіти до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків, профілактики булінгу (цькуванню) в закладі проведено з 25.11 по 10.12 Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства».

У рамках акції класними керівниками, класоводами, педагогом-організатором, бібліотекарем закладу проведено ряд заходів, а саме: конкурс малюнків “Дітям потрібен мир”, “25 листопада – Міжнародний день боротьби за ліквідацію насилля над жінками”. Перегляд та обговорення відео “Почни говорити”. Флешмоб “Єднаймось проти насильства”, перегляд презентації “Ні насиллю!”, “Дітям про насильство. Мультурок”, інформаційна розповідь про Всеукраїнську акцію, конкурс малюнків “Світ без насильства очима дітей”, виховна година “Ми проти насильства”, уніурок-бесіда “Моя приватність”, гра-тренінг “Візьми себе в руки”, анкетування “Що я знаю про насильство”, опитувальник “Що я знаю про насильство?”, онлайн-бесіда “Насильство – це злочин, від якого страждають найрідніші” з використанням відеороликів, “Світ без насильства. Наші долоньки – проти насильства”, “1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом”. Бесіда з елементами тренінгу “СНІД: подумай про майбутнє – обери життя”, інформування-флешмоб “Ми – проти СНІДу”, перегляд відеофільму “1 грудня – День боротьби зі СНІДом”, день “Червоної стрічки”, “Всесвітній день боротьби зі СНІДом”, “2 грудня – Всесвітній день боротьби за скасування рабства”. Бесіда “Торгівля людьми- порушення прав людини”. Анкетування “Чи знаєш ти, що таке насильство?”, анкетування “Що я знаю про насильство”, перегляд відеофільму “2 грудня – Міжнародний день боротьби за скасування рабства”, бесіда “Підлітки проти насилля”, година спілкування “Зупинимо СНІД, поки він не зупинив нас”, анкетування “Чи можуть інтернет і мобільні телефони бути джерелом насилля”, “3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями”. Виготовлення “Дерева Толерантності”, конкурс малюнків “Добро врятує світ”, “5 грудня – Міжнародний день волонтера”. Диспут “Чим цінна праця волонтера”, інтерактивне заняття “Не допускай насилля над ближніми”, бесіда “Не ведусь: ми – герої безпеки в інтернеті” (запобігання насильства та експлуатації дітей у цифровому просторі), вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі. Створення плакату “НІ – насильству! Так – радості і добру!”, акція “Солодощі захиснику”, перегляд відеофільму “6 грудня – Вшануванн пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі”, перегляд відеороликів “Стоп насильству”, “Права і обов’язки дітей”, перегляд презентації “Світ без насилля”, година спілкування “Протидія булінгу в дитячому середовищі”, “9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією”, демонстрація власноруч намальованих плакатів, година спілкування “На паралельних дорогах прав та обов’язків”, перегляд презентації “Світ без насильства”, презентація малюнків “Ні торгівлі людьми!”, перегляд фільму “Життя на продаж”, “10 грудня – Міжнародний день прав людини”. Квест “Великі права маленької людини”, інформ-дайджест “Великі права маленької людини”, перегляд відеофільму “10 грудня – Міжнародний день прав людини”, робота з батьками “Запобігання насиллю в сім’ї”. Індивідуальні бесіди.