17 квітня – День пожежної охорони

17 квітня в Україні відзначається День пожежної охорони.

Однією з основних форм пожежно – профілактичної роботи в закладі освіти є протипожежна пропаганда. Вона спрямована на виконання вимог пожежної безпеки і попередження пожеж, викриваючи, в першу чергу, такі причини їх виникнення, як необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації електроприладів, невиконання протипожежних заходів під час проведення пожежонебезпечних робіт.

Педагог-організатор Полякова Л.П. провела з вихованцями ГПД виховний захід “Знає хай дитина кожна – жартувать з вогнем не можна!» до Дня працівників пожежної охорони України, метою якого було продовжувати ознайомлення учнів з правилами протипожежної безпеки, розвивати навички самозбереження, свідомої поведінки вдома, на природі, у громадських місцях, виховувати творчі здібності, повагу до працівників пожежної безпеки.

Учні 8 класу переглянули добірку відео, які розповідають про професію пожежника та нагадують про правила пожежної безпеки:

Для здобувачів освіти 9 класу були проведені наступні онлайн заходи: відео “Професія РЯТІВНИК. Правила пожежної безпеки в лісі”, відео-вказіки “Що робити, якщо ви опинилися в осередку пожежі”, Е-подорож “Пожежна безпека”.