200-річчя з дня народження Т.Шевченко

З нагоди відзначення у 2014 році 200-річчя з дня народження Т. Шевченко в школі з вересня по грудень 2013 року проведені такі заходи: літературна вікторина “Сторінками життя Великого Кобзаря” (7-8 класи); усний журнал “Т.Шевченко – великий син українського народу” (9-10 класи); конкурс читців поезії Т.Шевченка (1-5 класи); літературна виставка “Шевченко в серці народу”; інфомаційна година “Прославило Україну Тарасове слово” (11 клас).

Учні 5-11 класів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченому шевченківським дням “Об’єднаймося ж, брати мої!”.

Шевченко залишив нам свої неоціненні духовні надбання – твори і світлу добру пам’ять про себе. Ми завжди будемо пам’ятати про генія українського народу.