21 вересня – Міжнародний день Миру

У вересні 2001 року, 20 років тому, Генеральна Асамблея ООН остаточно утвердила дату святкування Міжнародного дня миру – 21 вересня. У Резолюції було запропоновано відзначати цей урочистий день припиненням вогню, військових дій та будь-якого насильства.

У закладі проведено ряд заходів: флешмоб “Ми за мирне небо” провела педагог-організатор Полякова Л. П. та інформування по класах.

У 4-Б класі проведено ранкову зустріч на тему «День миру». Здобувачі освіти ознайомились з ідеєю та символом Дня миру. Написали на голубах побажання Україні та прикріпили до карти.

Гурток «Юний репортер» вже 3 рік успішно працює у нашому закладі.   Вихованці гуртка розширюють свій внутрішній світ та потенціал, знайомляться з теоретичними та практичними курсами основ журналістики. Пишуть статті у місцеву газету «Наше життя» та на сайти закладу і ЦДТ. Вже вміють робити презентації, стінні  газети, відеозйомки свят та монтувати їх. У гуртку панує дух підтримки та творчості, атмосфера товариськості та бажання працювати.На передодні Дня Миру, діти прийняли участь у челенджі «Голуб Миру», також вчилися писати телеграми. Підвели підсумки роботи за минулий рік, найкращі отримали Грамоти, та побудували плани на майбутній рік.

м. Бобровиця, вул. 30 років Перемоги, 155

Перейти до вмісту