21 вересня – Міжнародний день Миру

У вересні 2001 року, 20 років тому, Генеральна Асамблея ООН остаточно утвердила дату святкування Міжнародного дня миру – 21 вересня. У Резолюції було запропоновано відзначати цей урочистий день припиненням вогню, військових дій та будь-якого насильства.

У закладі проведено ряд заходів: флешмоб “Ми за мирне небо” провела педагог-організатор Полякова Л. П. та інформування по класах.

У 4-Б класі проведено ранкову зустріч на тему «День миру». Здобувачі освіти ознайомились з ідеєю та символом Дня миру. Написали на голубах побажання Україні та прикріпили до карти.

Гурток «Юний репортер» вже 3 рік успішно працює у нашому закладі.   Вихованці гуртка розширюють свій внутрішній світ та потенціал, знайомляться з теоретичними та практичними курсами основ журналістики. Пишуть статті у місцеву газету «Наше життя» та на сайти закладу і ЦДТ. Вже вміють робити презентації, стінні  газети, відеозйомки свят та монтувати їх. У гуртку панує дух підтримки та творчості, атмосфера товариськості та бажання працювати.На передодні Дня Миру, діти прийняли участь у челенджі «Голуб Миру», також вчилися писати телеграми. Підвели підсумки роботи за минулий рік, найкращі отримали Грамоти, та побудували плани на майбутній рік.

Перейти до вмісту