Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі – свято, що ознаменувало початок сучасного екологічного руху. Мета цього дня – звернути увагу на проблеми навколишнього середовища.

Педагог-організатор Полякова Л.П. з учнями початкових класів провела години спілкування “Земля – наш спільний дім”. Слоганом заходів заклик “Відродити нашу Землю”. Діти переглянули відеоролик та обговорили проблему людства – сміття, вчилися сортувати та розрізняти його види, намалювали чисту планету та висловлювали думки про збереження природи.

У Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів вихованці ГПД сажали квіти в шкільному дворі, робили поробки, дивилися відео на цю тему.

У 8 класі пройшла онлайн виховна година на тему “Всесвітній день Землі”, під час якої діти переглянули наступні відео:

Здобувачі освіти 9 класу взяли участь у дистанційній вікторині вікторині та переглянули презентацію “День Землі“.

У 10 класі пройшов відеолекторій “Земля – наш спільний дім”