22 вересня – День партизанської слави

22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави.
Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Дії партизанських загонів та підпільних організацій у роки Другої світової війни нанесли непоправні втрати боєздатності противника та наблизили День Перемоги над фашистами та їхніми союзниками.

Перші загони партизанів з’явились в Україні восени 1941 року під Черніговом та Сумами, а масовості партизанський рух набув лише з кінця 1942 року. Супротив мирного населення окупаційному режиму був реакцією на нещадний терор, масові вбивства, геноцид єврейського населення, вивезення молоді до Німеччини на примусові роботи.

Інформаційний челендж “Партизани – невидимі  захисники народу” організувала та провела педагог-організатор Полякова Л.П.

Для здобувачів освіти 3 класу бібліотекар Росинська Г.Г. провела урок-память «Партизанськими стежками». Діти послухали розповідь про партизанський рух на Україні, розглянули літературу та світлини про партизан і їх патріотичні дії.

Здобувачі освіти 10 класу переглянули презентацію “22 вересня – День партизанської слави “Вогонь війни у пам’яті навіки”

Перейти до вмісту