7 квітня – Всесвітній день здоров’я

Здоров’я – це  безцінний дар.  Його  треба  шанувати, не  витрачати, а  примножувати. 

Здавна люди  берегли здоров’я. І щоб про нього дбали інші,  відвели окремий день 7 квітня – Всесвітній день здоров’я.

Людина,  яка  не  хворіє, почувається  впевнено, бо  вона   усвідомлює,  що керує своїм  здоров’ям, є  його господарем. Саме тому з  раннього дитинства треба дотримуватися здорового способу життя.

До Всесвітнього дня здоров’я здобувачі освіти 2 класу протягом тижня робили імітативні руханки та музичні фізкультхвилинки, брали участь в іграх та змаганнях на шкільному подвір’ї. Вивчали прислів’я, приказки, загадки про здоров’я, переглядали відео-ролики.

«Доброго здоров’я!» – так вітаються наші співвітчизники, а коли прощаються кажуть «Бувайте здорові!» , тобто бажають здоров’я і практично ніколи не замислюються скільки сенсу закладено у цих словах.

До Всесвітнього дня здоров’я в закладі педагог-організатор Полякова Л.П. провела заходи з вихованцями груп продовженого дня. на яких розповіла про основи раціонального харчування, мотивуючи дітей до здорового способу життя та вивчила руханку. І усе це в рамках пропаганди цінності здоров’я – «Інвестуючи в здоров’я – ми інвестуємо в своє майбутнє».

З метою популяризації здорового способу життя серед здобувачів освіти 5-10 класів в закладі було проведено наступні заходи:

– у 5 класу переглянули відео-реферат “Здоровий спосіб життя

– у 9 класі пройшов відео-тренінг “Емоційна саморегуляція“, адже емоційне здоров’я – невід’ємна складова здоров’я всього організму.

Перейти до вмісту