7 квітня – Всесвітній день здоров’я

Здоров’я – найбільша цінність нашого життя. Щороку 7 квітня населення планети відзначає Всесвітній день здоров’я. Одним з основних завдань просвітницької діяльності вважається робота із профілактики негативних соціальних явищ і підняття престижу здорового способу життя. Цьогоріч Всесвітній день здоров’я присвячений проблемі діабету.

7 квітня у школі пройшов флешмоб «Ми за здоров’я», на якому учні на плакаті прикріпили символічні серця, як символи, які означають, що здоров’я людини залежить не тільки від лікувально-профілактичних заходів медичних закладів, а перш за все – від дбайливого ставлення людини до свого здоров’я, вміння використовувати резервні сили свого організму та природні засоби.

Зокрема, для учнів 5-11 класів проведено лінійку на тему «Слово про здоров´я».