8-9 травня – Дні пам’яті та примирення

8 та 9 травня Україна разом з усі світом вшановує День пам’яті та примирення і 76-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У 2004 році Генеральна асамблея ООН своєю резолюцією постановила святкувати 8-9 травня Дні пам’яті та примирення, які є днями пам’яті жертв Другої світової війни.

Ми низько схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав перемогу у Другій світовій війні.

Ми вшановуємо пам’ять усіх жертв цієї найстрашнішої війни в історії людства.

З нагоди Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні здобувачі освіти виготовляли з паперу листівки з маками. Вихователь ГПД розповіла дітям, що ця квітка символізує сум та пам’ять про переможців та є нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним конфліктом…. Також подивились відео про цю жахливу подію людства.

Педагог-організатор Полякова Л.П. оголосила челендж “Маки пам’яті”, у якому всі бажаючі малювали маки.

Урок – подяка “Вашим подвигам низько вклоняємось” пройшов у ГПД.

Біля книжково – документальної виставки бібліотекар провела бесіду, зачитала документальну хроніку, згадала воїнів – захисників Бобровиччини.

У 3-Б класі приведено виховну годину «Пам‘ятаємо – Перемагаємо!», під час якої учні дізналися про те, що з метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, посилення турботи про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань, утвердження спадкоємності традицій воїнів — переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни, консолідації суспільства навколо ідеї захисту України, установлено в Україні День пам’яті та примирення, який відзначають щороку 8 травня.

8-9 травня - Дні пам'яті та примирення

Учні 5 класу переглянули цікавий відеофільм “День пам’яті та примирення. 8 травня”

у 7 класі відбулась виховна година до дня примирення та пам‘яті під назвою «Не згасити пам‘яті вогонь».

Здобувачі освіти 8-9 класів переглянули наступні відео:

Здобувачі освіти 10 класу переглянули відеоролик “День пам’яті та примирення” та презентацію “Пам’ятаємо. Перемагаємо” та здійснили покладання квітів.

Жіночі історії Другої Світової…