8 Березня – свято жінки

8 березня 2013 року для жінок навчального закладу учні підготували цікаву святкову програму.

Сердечні вітання та всі найкращі слова дарували прекрасній половині людства ведучі: Михайло Чалюк, учень 8 класу, та Юлія Терес, учениця 7 класу.

Бо ж, справді, все гарне на землі – від сонця, а все прекрасне – від жінки. В образі жінки втілені найцінніші людські якості та почуття: любов і доброта, ніжність і милосердя, чуйність, душевне тепло і мир. Сама природа обдарувала жінок чарівністю і привабливістю. Але не тільки в цьому їх неповторність. Жінка – надія і опора сім’ї. Своєю працею жінки звеличують і примножують суспільне життя.

Приймали на свою адресу дорогі жінки не тільки слова щирої вдячності, а й хореографічні та вокальні номери у дарунок.

Зі святом весни привітала чарівних жінок директор школи Людмила Оніщенко.

Усі присутні залишились задоволені від щасливих життєвих миттєвостей, від гарного відпочинку та створеного святкового настрою.