Районний семінар вчителів історії

26 лютого 2013 року на базі Бобровицької ЗОШ- І-ІІІ ступенів №2 відбувся районний семінар вчителів історії.

Учасники семінару відвідали урок з історії України у 8 класі, який провела Адаменко Тамара Анатоліївна. Працюючи в групах, учні знайомилися з діяльністю гетьмана Пилипа Орлика. Для унаочнення матеріалу, який вивчався, вчитель використала ІКТ.

Після обговорення відвіданого уроку гості побували у шкільному краєзнавчому музеї, де діяла виставка педагогічної преси Радянського Союзу. Ознайомили з видавничою діяльністю газет та журналів тих часів екскурсоводи: Михайло Чалюк, учень 8 класу, та Вадим Калініченко, учень 9 класу.

Також була організована виставка ялинкових прикрас. Екскурсовод Анна Адаменко, учениця 8 класу, ознайомила присутніх з історією новорічних іграшок, способами їх виготовлення, видами прикрас верхівки ялинки.

Підвела підсумки семінару методист районного методичного кабінету Зазимко Оксана Валентинівна.