Тиждень англійської мови та світової літератури

З 27 квітня по 5 травня у школі проходив тиждень англійської мови та світової літератури. У 6 класі вчителем англійської мови Карнашенко О.Г. було проведено заочну мандрівку «Наша Батьківщина», на якій учні розповіли про визначні місця нашої Батьківщини. У 8 класі пройшов КВК «Україна і Велика Британія» , де команди «Ми – українці» та «Ми – англійці» змагалися між собою .

У початковій школі вчителем анлійської мови Макаренко Д.М. проведено конкурс на кращого знавця англійської мови.

Учні 5-7 класів провели захід із світової літератури «Відгадай – проект складай». Літературний салон «Стежками поетичної Бобровиччини» на тему «І рости і діяти нам треба…» презентував творчість Бобровицької поетеси Світлани Скрипки.