Засідання педагогічної ради

30 грудня 2015 року у навчальному закладі відбулося засідання педагогічної ради, на якому розглянуті питання:

1.Креативність у структурі педагогічної діяльності як складова адаптаційних можливостей особистості (Доповідач Любенко Л.В., директор школи, тренінг провела Скакун Н.М., заступник директора з навчальної роботи).

1. Про стан викладання історії ( Інформувала Скакун Н.М., заступник директора з навчальної роботи).
  2. Про моніторинг навчальних досягнень учнів за результатами навчання в І семестрі 2015-2016 навчального року ( Інформувала Скакун Н.М., заступник директора з навчальної роботи).
  3. Про затвердження списку претендентів на нагородження Золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» (Інформувала Любенко Л.В., директор школи). З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.