Акція “Ліси для нащадків”

6 листопада пройшли шкільні змагання з футболу між учнями 8 та 9 класу, які були присвячені питанням екології та природозбереження. Учні нашої гімназії активно беруть участь у цих змаганнях та роблять свій внесок у збереження навколишнього середовища.

В умовах акції “Ліси для нащадків” у гімназії був проведений виховний захід по озелененню території на тему “Посади дерево – збережи довкілля”. Учні прослухали теоретичні відомості про те, як проводиться посадка лісу, а потім самостійно висадили кілька десятків молодих саджанців Сосни звичайної.

Ми віримо, що ця ініціатива допоможе підняти свідомість про екологічні питання серед здобувачів освіти нашого закладу та сприятиме покращенню стану навколишнього середовища.