Атестація – це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності. Атестація – це і свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя.

Іменинниками цьогорічного засідання були Карнашенко О.Г., вчитель англійської мови та Миненко Л.О., вчитель початкових класів. Познайомили присутніх з колегами, які атестуються, їхніми здобутками та досягненнями не тількі ведучі свята, а й керівник ДГ вчителів суспільно-гуманітарного циклу  Круглова Т.М. та керівник МО вчителів початкових класів  Руденко Н.М.

Презентували свою професійну ерудицію, педагогічну майстерність атестуючі у першому конкурсі “Секрети професійного успіху”. Атестаційній комісії були представлені дві знахідки від педагогів у конкурсі “Учитель – майстер на уроці”. Кожен з них показав фрагмент початку уроку. Педагоги також взяли участь у інтерактивній грі “Закінчити речення”, де продемонстрували почуття гумору, вміння придумувати оригінальні, цікаві і несподівані відповіді. У наступному конкурсі створювали міні-проект “Діти – це наші квіти” (за допомогою кольорів у вигляді квітки представляли неординарну, яскраву особистість майбутнього). Виконували атестуючі й інтерактивну вправу “Клятва вчителя”. Саме в цьому конкурсі педагоги складали присягу на вірність учительській професії на наступні 5 років. Далі було проведено таємне голосування за підтвердження кваліфікаційних категорій атестуючим, озвучено його результати.

У перервах між конкурсами дарували пісні всім присутнім учні школи.

На завершення атестації педагоги отримали щедрі побажання від адміністрації навчального закладу, завідувачки районним відділом освіти Сонець О.І.

м. Бобровиця, вул. 30 років Перемоги, 155

Перейти до вмісту