Атестація – 2014

Атестація – це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності. Атестація – це і свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя.

Іменинниками цьогорічного засідання були Карнашенко О.Г., вчитель англійської мови та Миненко Л.О., вчитель початкових класів. Познайомили присутніх з колегами, які атестуються, їхніми здобутками та досягненнями не тількі ведучі свята, а й керівник ДГ вчителів суспільно-гуманітарного циклу  Круглова Т.М. та керівник МО вчителів початкових класів  Руденко Н.М.

Презентували свою професійну ерудицію, педагогічну майстерність атестуючі у першому конкурсі “Секрети професійного успіху”. Атестаційній комісії були представлені дві знахідки від педагогів у конкурсі “Учитель – майстер на уроці”. Кожен з них показав фрагмент початку уроку. Педагоги також взяли участь у інтерактивній грі “Закінчити речення”, де продемонстрували почуття гумору, вміння придумувати оригінальні, цікаві і несподівані відповіді. У наступному конкурсі створювали міні-проект “Діти – це наші квіти” (за допомогою кольорів у вигляді квітки представляли неординарну, яскраву особистість майбутнього). Виконували атестуючі й інтерактивну вправу “Клятва вчителя”. Саме в цьому конкурсі педагоги складали присягу на вірність учительській професії на наступні 5 років. Далі було проведено таємне голосування за підтвердження кваліфікаційних категорій атестуючим, озвучено його результати.

У перервах між конкурсами дарували пісні всім присутнім учні школи.

На завершення атестації педагоги отримали щедрі побажання від адміністрації навчального закладу, завідувачки районним відділом освіти Сонець О.І.