24 березня у школі пройшла атестація педагогічних працівників «Світлиця творчого вчителя»., яка проходила у формі тренінгу. Це дало можливість вчителям, що атестуються, повноцінно розкрити свій педагогічний потенціал. Атестувалося 11 педагогів. Розпочала атестаційне засідання директор школи Л.В. Любенко.

Тренінг проходив у три етапи. На першому етапі вчителі чітко визначили свою мету та завдання . Вправа «Знайомство» висвітлила повною мірою характери педагогів. Вправа «Доторкнись до мітки» показала можливості кожного вчителя у досягненні власної мети.
Другий етап тренінгу розпочався презентацією освітніх маршрутів педагогів. Вправа «Педагогічні знахідки» ознайомила присутніх з методами та прийомами , які використовують учителі у своїй професійній діяльності. Під час вправи «Запрошую на урок» педагогами були показані фрагменти уроків.

Цікавим виявився сформований «Конверт проблем», який змістовно показав ті моменти, з якими стикаються вчителі – предметними під час уроків. Своїми творчими досягненнями поділилися педагоги у вправі «Авторська майстерня», де презентували власні методички чи серії уроків. Змістовні презентації ознайомили комісію з освітньою роботою у міжатестаційний період.

Педагоги розповіли про свої “Освітні маршрути”. Завершили третій етап тренінгу вправи «Серце вчителя», «Учитель – це сонце» та «Підсумкова скринька».

Підвела підсумки атестації директор школи Л.В. Любенко. Подякувала всім присутнім за цікаве засідання завідувачка РМК Оніщенко Л.О.