Атестація – крок до творчості вчителя

Атестація педагогічних працівників сьогодні стала звичним явищем освітянського життя. У кожній школі склалися свої підходи до атестаційного процесу, сформувався власний досвід.

Так, з 2005 року у навчальному закладі проводяться підсумкові атестаційні засідання у нетрадиційній формі, завдяки яким сповна розкриваються творчі здібності, таланти педагогічних майстрів.

У цьому році відбулося засідання 19 березня. На ньому була присутня завідувачка РМК Сонець О.І. Провели атестацію у вигляді вітального інтегрованого уроку “Учитель спокою не зна, учитель завжди в пошуку!” Кожен атестуючий мав можливість глибоко розкрити свою педагогічну діяльність під час захисту портфоліо з використанням ІКТ. Такі людські якості як освіченість, начитаність, ерудованість розкрили вчителі у наступному турі змагань “Мистецтво римування”.  Тест “Пізнай себе” допоміг визначити якого часу людина кожен з атестуючих.

Під час “Інтерв’ю” присутні дізналися про цікаві випадки участі педагогів у навчально – виховній роботі школи, найбільш відомі досягнення як вчителя, почули думки щодо впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти та про інновації, які планують впроваджувати у подальшій педагогічній діяльності. Розробили та представили кожен з атестуючих проект “Школа майбутнього, якою їй бути?”.

Організоване дійство було справжнім святом, душевним відпочинком для педагогів. Вітали їх музичними номерами вихованці навчального закладу.

Закінчилася атестація проведенням таємного голосування про підтвердження та встановлення категорій, підведенням підсумків директором школи Оніщенко Л.О.

Перейти до вмісту