Безцінні поради щодо безпеки життєдіяльності

21 січня 2022 року до нашого закладу завітали головний інспектор ВЗНС Ніжинського РУ ГУ ДНСН України в Чернігівській області – Сльозко Вадим Леонідович, провідний інспектор ВЗНС Ніжинського РУ ГУ ДНСН України в Чернігівській області – Проха Ігор Олександрович, начальник 15 ДПРЧ м. Бобровиця – Курило Юрій Васильович, з низкою бесід щодо збереження життя і здоров’я здобувачів освіти: «Бережіть житло від пожеж», «Обережно, вибухонебезпечні предмети», «Основні рекомендації щодо безпечного користування приладами електроопалення», «Небезпека на льоду».

Представники рятувальної служби наголосили дітям про дотримання нескладних правил безпеки, які допоможуть уникнути біди; наголосили вихованцям закладу що сучасна людина повинна бути обізнана у багатьох речах. Ніхто не застрахований від небезпечних подій різного характеру. Діти нерідко наражають власне життя на небезпеку лише тому що не знають основних правил безпеки.