Боротьба з туберкульозом

Важливе значення в боротьбі з дитячим туберкульозом має санітарно-освітня робота. Питання актуальності протитуберкульозних заходів, їхні конкретні завдання знаходять широке висвітлення в бесідах, лекціях, виступах по радіо, телебаченню, в пресі. В профілактиці туберкульозу у дітей велике значення мають і загальнооздоровчі заходи, серед яких провідна роль належить організації правильного режиму дня і харчування дитини, занять фізкультурою і спортом.

У навчальному закладі з нагоди відзначення Всесвітнього Дня боротьби з туберкульозом була проведена робота. Учні підготували інформування по класах “Туберкульоз – чума XXI століття”. Цікаво пройшли виховні години: “Перші ознаки хвороби” (1-4 класи), “Туберкульоз: людство під знаком біди” (9-11 класи). Для учнів середньої ланки Дітковська О.В., учитель основ здоров’я, підготувала тренінг “Що треба робити, щоб не захворіти”.