Лідери учнівського самоврядування закладу 12 грудня взяли участь у заході на базі відділу освіти міської ради “Учнівське самоврядування співвирішує і діє”, де обговорювалися актуальні питання розвитку цього учнівського авангарду, вирішувалися тренінгові завдання.

Четвірка дівчат 9 класу впевнено долучилася до створених організаторами зустрічі команд, які пройшли цікаві випробування, створювали колаж “Місто мрії”, відповідали на питання вікторини… Учасники мали нагоду поспілкуватися з заступником міського голови Юлією Петренко та начальником відділу освіти Валентиною Мартишевською.

Цікаво і змістовно презентувала участь лідерів у добрих справах шкільної спільноти, спрямованих на допомогу ЗСУ, Вікторія Лисенко.

Такі зустрічі надихають, підтримують, додають упевненості, ще раз підтверджуючи, що разом – ми сила, разом ми – Україна!