9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. Напередодні, та  в цей день у нашому закладі пройшло багато цікавих заходів  під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Соціальний педагог Н. Маткасимова розповідала дітям 4-7 класів про правила Безпеки в Інтернеті.

У 3-Б класі до Дня безпечного інтернету було проведено виховну годину на тему: «Подорож океаном комп’ютерних знань. Безпечний Інтернет та соціальні мережі». Під час заходу учні розширили й поглибили знання про безпечний Інтернет та соціальні мережі, дізналися про небезпеки, які існують в Інтернеті та соціальних мережах і про шляхи їх подолання, розвинули уважність, спостережливість, мовленнєві навики, пам‘ять, етичне спілкування між товаришами. Декілька учнів виступило із повідомленнями про Інтернет-загрози, такі як: віруси, кібер-хуліганство, грифери, фішинг, спам, недостовірна інформація та інші.

Також було проведено тест на виявлення комп‘ютерної залежності, в результаті якого вияснили, що більшість учнів не мають комп‘ютерної залежності. Існують певні правила користування соціальними мережами, які вдало закріпили учні.

Життя людини – це найдорожчий Божий дар на Землі. Будьте обережними з безпечним Інтернетом!