День боротьби з тютюнопалінням

31 травня світ відзначає День боротьби з тютюнопалінням.

28 травня 2021 року в в закладі освіти було проведене тренінгові заняття із здобувачами освіти 6 класу «Тютюн здоров’ю не товариш».

Тренінгове заняття було розпочате «мозковим штурмом», учні давали відповіді на питання «Чому люди палять?» «Чому люди НЕ палять?». Насправді не відомо, чи дійсно крапля нікотину здатна вбити коня, але про те, якої шкоди завдає куріння організму людини, знає, мабуть, кожен. Під час заняття, учні отримали знання про куріння та його вплив на організм людини, які допоможуть уникнути небезпеки. Кожен усвідомив наслідки ризикованої поведінки, а водночас і те, як цей ризик можна зменшити або запобігти йому зовсім, тобто кожен для себе зробив вибір.

Працюючи у групах, школярі визначали негативний вплив куріння на людину:
 1 група готувала проєкт, в якому пояснила, чому шкідливе куріння
 2 група готувала міні-виступ під гаслом «Ми – проти куріння! Ми – здорове покоління!»
 3 група презентувала проект, який пояснив, що може зробити кожен учень для того, щоб шкідлива звичка тютюнопаління не зайняла місця в житті людини.

На завершення заняття, учні по одному підходили до дошки і записували наслідки , до яких може призвести паління.