День цивільного захисту

У навчальному закладі проведено заходи, присвячені “Дню цивільного захисту” та “Тижню безпеки дитини”. До участі в них залучено працівників школи та учнів 2-11 класів. У рамках тижня проведено: загальношкільну лінійку – відкриття; бесіду “Умій себе захистити в надзвичайних ситуаціях”( 1 – 4 класи); тренінг “Нехай вогонь в серцях палає, а пожежі не буває” (6 – 7 класи); усний журнал “Цивільний Захист. Знай! Умій! Дотримуйсь!” (8 клас); відкритий виховний захід “Основи медичних знань” (9 – 11 класи); екскурсія “Безпека життя – кожного дня” (5 клас).

У День цивільного захисту відпрацьовано практичні дії з учнями за сигналами Цивільного захисту (10-11 класи); проведено показово-нормативні вправи з Основ цивільного захисту (10-11 класи); спортивні змагання з прикладних видів спорту між класними колективами. Переможці нагороджені дипломами школи.

На проведення Дня цивільного захисту запрошена команда спеціалістів пожежної частини району. Спільно з учнями школи відбулося умовне гасіння пожежі з використанням необхідного обладнання та спецодягу. Всі ланки цивільного захисту діяли злагоджено. тиждень пройшов змістовно та цікаво, сприяв отриманню учасниками практичних навичок дії в надзвичайних ситуаціях.