День ЦЗ. Відкриття Кабінету безпеки

На базі Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 у присутності представників 15-ї ДПРЧ м. Бобровиці Ніжинського районного управління ДСНС України у Чернігівській області; представників АТ «Чернігівгаз»; представників ВП №2 Ніжинського РВП  ГУНП в Чернігівській області; представників КНП «Бобровицької опорної лікарні» Чернігівської області, проведено День ЦЗ. Основна мета заходів цього дня – навчитися грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я і життя у надзвичайних ситуаціях.

Після урочистої лінійки відбулося відкриття Кабінету безпеки, функціонування якого задіяно в освітньому процесі та направлено на вивчення основних вимог пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності в цілому.

Здобувачі освіти 5-х класів провели пізнавальну екскурсію щодо знань правил ЦЗ та розповіли, як правильно діяти в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

Класний керівник 8 класу Олена Дітковська, її вихованці – Вікторія Лисенко та Каріна Волошин, провели з представниками рятувальних служб тренінг «Вчимося безпеці». Учасники тренінгу отримали чудову нагоду ще раз повторити правила безпеки у побуті.

Класні керівники, класоводи, вчителі основ здоров’я, фізкультури  провели різноманітні пізнавальні  заходи. Разом зі своїми вихованцями отримали позитивні емоції від знайомства з рятувальною технікою; від гасіння уявної пожежі; захоплюючих розповідей досвідчених професіоналів.

“Надання першої допомоги при нещасних випадках” (Макаренко Д.М.).

Міні-змагання з футболу (Ніколаєнко С.О.)

Виховний захід “БЕРЕЖИ здоров’я і життя” (Прокопенко Г.М.).

2 клас: виховна година “Захисти себе сам” (класовод Руденко Н.М.).

4 клас: гра-змагання “Хто краще знає правила протипожежної безпеки” (класовод Жолак В.М.)

5-А клас: гра-вікторина “Знай Правила дорожнього руху” (кл. керівник Куриленко Л.І.), 5-Б клас: вікторина “Цивільний захист” (кл. керівник Баран В.О.)

6 клас: розважальна гла “Простір безпеки”. Практичне заняття з медичної допомоги (кл. керівник Адаменко Т.А.)

7 клас

8 клас: тренінг “Вчимося безпеці” (кл. керівник Дітковська О.В.).

9 клас: тренінгове заняття “Про безпеку пам’ятай!” (кл. керівник Коваленко К.С.).

11 клас: робота з інтерактивним плакатом “Безпека в умовах воєнного часу” (кл. керівник Гришко І.П.).

Перейти до вмісту