27 квітня у школі проводився традиційний день цивільної оборони. Педагоги та учні готуються до цього дня, адже це звіт про роботу колективу школи протягом всього року. Стартом у навчанні і відпрацюванні навичок щодо заходів безпеки під впливом небезпечних факторів та вміння діяти в надзвичайних ситуаціях стала загальношкільна лінійка «Захист людини у надзвичайних ситуаціях». Так склалося, що ми живемо в дуже неспокійні часи. Для того, щоб наше життя гарантувало безпеку та комфорт, вчителями Карнашенко О.Г., Дітковською О.В., Поляковою Л.П. та Савоном А.П. були проведені заходи, на яких дітям були запропоновані рекомендації, які можна використати, щоб убезпечити себе від надзвичайної ситуації в реальному житті.

Протягом дня учні школи відпрацювали дії за сигналом оповіщення «Повітряна тривога». Пожежна та газова служби нашого міста продемонстрували свої вміння у надзвичайних ситуаціях. Старшокласники показали вміння у військово-спортивній естафеті. Всі школярі побачили, як правильно надати першу долікарську допомогу, вдягти протигаз та користуватися індивідуальними засобами захисту. З великим захопленням за працівниками пожежної, газової служб та старшокласниками спостерігали вихованці дитячого закладу «Сонечко», які прийшли на день ЦЗ у школу.

Діти, далекі від усвідомлення реальних небезпек, тому на дорослих покладається важлива місія не лише гарантувати, а й навчити своїх дітей бути обачнішими та обережнішими. Хай мир і щастя будуть супутниками нашого життя!