21 листопада – День Гідності і Свободи.

В цей день, з різницею в 9 років, розпочалися дві історичні для країни революції: Помаранчева революція (2003рік) та Революція Гідності (2014 рік). Ці події назавжди змінили хід історії, сприйняття реальності, пробудили в українського народу силу захисщати свої права, свободу та гідність.

З метою ознайомлення з подіями тих часів, посилання почуття патріотизму, необхідності пам’ятати, що таке гідність і свобода для українця, в закладі організовано та проведено ряд заходів: години спілкування ” Країна нескорених” (проведена в 2 та 4 класі Миненко Л.О., Лось Н. Г.), “День Гідності і Свободи”; виховний захід з елементами тренінгу, перегляду відео, нетрадиційного малювання ” Ми вільні творити майбутнє” – діти прикрасили синьо- жовтими стрічками ” Кущ життя” , як символ Гідності , Свободи та Незламності нашої України (1 клас, класовод Жолак В.М.); патріотичне доміно “День Гідності і Свободи України: історія”, “Хай знає увесь світ: ми – українці” (9 клас, кл.керівник Дітковська О.В.).