Міжнародний День Щастя — святкують щороку 20 березня. Свято проголошено ООН 28 червня 2012 року.

Цікаві факти:
• Ініціатива святкування Дня щастя належить Королівству Бутан.
• В липні 2006 року був введенний Міжнародний індекс щастя для відображення добробуту людей і стану навколишнього середовища.
• В Україні існує місто Щастя, також чимало населених пунктів мають похідну назву від слова «щастя».

20 березня проводиться Всесвітній день казки. Journée Mondiale du Conte виник за ініціативи Швеції в 1991 році. Ці березневі заходи у другий декаді місяця мають традиційний щорічний характер.
Ця ідея зародилася в голові невідомо кого. Можливо, вона з’явилася за помахом чарівної палички у світі, сповненому таємниць, а можливо, була з любов’ю приготована в казковому місці. І тепер ця ідея прийшла до нас, ми почули цей заклик.
З 2004 року світ вирішив активно відзначати розповідання історій по-своєму, по одній темі на рік – така основна ідея. Цього дня казкарі з усього світу збираються разом, щоб по-своєму відзначити чудові історії та книжки, які їх містять.
Крім того, мета Дня казки – охопити нову аудиторію, долучити її до задоволення читання. Заради любові до хорошого, щоб зачарувати наш слух публічними читаннями та організацією таких заходів, як цілі тури оповідань. Любителі книжок і читання, запишіть цю зустріч у своїх щоденниках, ми ще не написали останні рядки цієї історії.

Яке велике щастя — просто жити,
Стрічати радо кожен день новий.
Любити світ і всіх людей любити
Та відчувати вітерець легкий
І чарівну красу навколо себе,
І чути сум і радість у піснях.
Летіти в мріях у високе небо,
Немов казковий легкокрилий птах.
Яке це щастя — сонце зустрічати!
Любити й дивуватись кожну мить.
Красу землі всім серцем відчувати,
Яка навколо радісно бринить.
Яке велике щастя — просто жити…

Перейти до вмісту