21 вересня – Міжнародний день миру!

З метою ознайомлення з історією виникнення цього свята; формування у здобувачів освіти розуміння єдності і цілісності нашої держави; привернення уваги школярів до мирного співіснування; виховання почуття поваги, самопожертви та патріотизму до рідної країни в закладі було проведено тематичну загальношкільну лінійку під гаслом “Діти України бажають миру”.

В заході взяли участь учні 5-9 класів, класоводи та класні керівники, вчителі предметники, адміністрація закладу.

Здобувачі освіти 5 класу працювали над міні-проєктом “Дерево миру” (потрібно було “одягнути” дерево у побажання миру оточуючим).

6-А, 6-Б та 9 класи працювати над проєктом “Що я можу зробити, щоб мїй Батьківщині стало більше миру та добра?”

Здобувачі освіти 7 класу виконали вправу “Асоціативний кущ “Мир – це …”

У 8 класі пройшов фотоквест “Зафіксуй мир” (з підручних матеріалів скласти слово “мир” і зробити фото).

Вчителі працювали над написанням побажань воїнам ЗСУ і розповідали про своє бачення слова “МИР”.

Класоводи 1-4 для своїх вихованців організували відповідні зустрічі під назвою “День миру”.