День пам’яті Чорнобильської трагедії

26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії.

Чорнобильська катастрофа – екологічно-соціальна катастрофа, спричинена вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції в ніч на 26 квітня 1986 року, розташованої на території України. Руйнування мало вибуховий характер, реактор був повністю зруйнований і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин.

Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. Трагедія, спричинена вибухом на її четвертому енергоблоці, не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя.

З метою розширити знання здобувачів освіти про Чорнобильську трагедію, виховати почуття сприйняття чужого болю як свого, поваги і пам‘яті до трагічних сторінок України в закладі проведено виховну бесіду «26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії» заступником директора з виховної роботи Надоліною Ю.А. (6 клас); загальношкільну лінійку «Чорнобиль не має минулого часу», класними керівниками та класоводами проведено година спілкування з переглядом відео «Чорнобиль- трагедія, подвиг, пам’ять.» (Жолак В.М.), перегляд документального відео (Круглова Т.М.)

Перейти до вмісту