КВЕСТ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ

З-поміж багатьох шкільних свят у календарі є день, коли настрій педагогів особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня вся Україна відзначає день працівників освіти, день, коли усі навчальні заклади розцвітають осінніми квітами і посмішками учнів та педагогів.

У нашому закладі освіти цей день цьогоріч був особливим, бо вчителів гімназії чекали не просто привітання, а найсправжнісінький квест «Нова українська школа», вміло проведений дев’ятикласниками. Квест дозволив вчителям повернутися в шкільне життя, знову відчути себе учнями та подарував масу незабутніх емоцій! Цікаво і весело пройшли уроки музики, хімії, фізкультури….

І хто сказав, що вчитель повинен бути суворим, серйозним?

Наші веселі, активні, сучасні, креативні, творчі, завзяті, спортивні та таланові вчителі довели, що вони, як завжди, найкращі!

Також учні 5 класу привітали освітян, які несуть службу в лавах ЗСУ.