21 лютого – Міжнародний день рідної мови.

З нагоди Міжнародного дня рідної мови в Бобровицькій гімназії проведено ряд заходів. Зокрема цікаво і змістовно було представлено усний журнал ” Мова – наш скарб”. Першу сторінку “ІСТОРИЧНУ” перегорнули учні 8 класу. Наступну сторінку “ЕРУДИТ” – учениці 9 класу. Дівчата провели ігри “Так” чи “ні”, “Чорний ящик”, вікторину, загадки-жарти, чим захопили слухацьку аудиторію. А на третій сторінці журналу – “ПОЕТИЧНІЙ” учні 6-Б класу декламували прекрасні рядки про нашу рідну, милозвучну, барвінкову українську мову.

Учні 1 класу взяли участь у тематичному флешмобі.

Учні 2 класу до Дня рідної мови провели усний журнал та написали диктант “Рідна мова”.

У 4 класі проведена ранкова зустріч до Дня рідної мови, учні написали диктант” Моя рідна мова”, переглянули презентацію”Мова рідна, слово рідне…”.

Урок-змагання присвячений Дню рідної мови для учнів 5 класу провела Прокопенко Г.М.
Діти змагались за кращого знавця рідної мови. Завзято брали участь у різноманітних завданнях, демонстрували ерудицію, мовні знання, наполегливість, творче мислення.