22 січня в школі проведено урочисту лінійку присвячену визначній події – Дню Соборності України. Це найдорожче свято для країни, як здійснення її віковічних бажань і віри в майбутнє. На святковій лінійці, присвяченій цій події , ведучі нагадали про акцію Злуки – ланцюг єднання, утвердження справжньої Соборності України, лунали патріотичні вірші, пісні про рідну мову та згадали видатних людей , що боролися за волю та єдність.

Класоводи провели бесіди по класах “Україна – єдина”. Класні керівники провели виховні години: “Тебе любить соборну і єдину, і нам твою історію творить” (6, 7 класи), “З Україною в серці в Україні живу” (8 клас), “Любове моя, Україно” (9 клас), “Я люблю тебе рідна країна” (10 клас). круглий стіл “Цей день в історії” (11 клас). Учні 2-10 класів взяли активну участь у конкурсі плакатів “Україна очима дітей”. Школярі стали активними учасниками написання творчих робіт “Улюблений куточок міста”.

День Злуки закликає нас, щоб ми завжди пам’ятали, чиїх ми дідів, батьків, нащадки, щоб залишалися мудрими , свідомими патріотами своєї Батьківщини.