День святого Валентина

Опустився на землю зимовий вечір. У вікно заглядає місяць-чаклун, шибку розмалював морозець. Незважаючи на сильні морози, на свято, присвячене Дню святого Валентина, у Бобровицькій школі № 2 зібралося багато гостей, щоб насолодитися змаганням – конкурсом «Романтична пара».

Ось уже 17 століть підряд закохані всього світу відзначають одне з найрізноманітніших свят – День святого Валентина. У цей день навіть повітря наповнюється коханням. Амури поспішають з’єднати пари, почуття яких перевірені часом, і допомагають зустрітись половинкам, що загубилися у просторі.

Прекрасний вечір розпочали ведучі Сніжана Чичика та Світлана Чухлєб розповіддю про історію цього свята, його традиції та звичаї. А оцінювало учасників змагання журі у складі: Карнашенко О.Г., Юрченко І.М. та Ющенко Роман.

Зал прикрасили плакати, які були створені нашими художниками: Терес Ю., Терес К., Олійник Л., Литвиновою Д., Заболотньою К.. У них було багато цікавої інформації про свято Валентина.

Змагання були досить напруженими, адже змагалися 5 чарівних пар, які показали себе у конкурсах: вихід пар, розминка, ситуації, впізнай свою половинку, кулінарний, вітальний та розсміши журі. Переможцями дійства «Валентином та Валентиною» стали Севастьянов Олександр та Костюченко Ольга. На 1 бал менше отримали Дейнега Едуард та Вакуленко Анна, але за кількістю глядацьких голосів перемогли у номінації «Глядацька симпатія». Тарасенко Роман та Надоліна Юлія отримали диплом у номінації «Найартистичніша пара». Кобельчук Наталія та Халіман Іван стали найоригінальнішою парою, а Присняк Марина та Борисенко Дмитро стали найблагороднішою парою вечора.

Чарували своїми піснями Чичика Сніжана та Чухлєб Світлана, Терес Юлія, Вакуленко Анна та Дорошенко Альона.

Підготувала і провела свято педагог-організатор Полякова Лариса Петрівна.

Перейти до вмісту