16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності, запроваджений у зв’язку із ухваленням ЮНЕСКО у 1995 році Декларації принципів терпимості, в основу якої закладено положення, проголошені в Загальній декларації прав людини.

День толерантності
День толерантності

Толерантність – це повага до людської індивідуальності, визнання основоположних прав і свобод людини та громадянина, прийняття та правильне розуміння різноманіття культур та форм самовираження.

Принципи рівності та недискримінації закріплені в міжнародному та національному законодавстві, згідно з якими всі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах.

У рамках Міжнародного дня толерантності в нашому закладі проведено ряд заходів: перегляд презентацій «Толерантність – це сучасно», «Толерантність – запорука людяності»; участь у вікторині «Толерантність»; заняття з елементами тренінгу «Вчимося бути толерантними»; години спілкування «Я – толерантна людина», «Вчимося толерантному спілкуванню», «Бути толерантним – це чудово»; перегляд відео «Чому толерантність – це кращий вибір» та участь у онлайн-флешмобі «Толерантність – це…».

Виховна година “Толерантність або вчимося співчувати”

“Толерантність: ти і я”

День толерантності
День толерантності
Перейти до вмісту