День толерантності

Останнім часом слово „толерантність” набуло значної популярності й стало міжнародним терміном і важливим поняттям у проблематиці миру. У виховному просторі тема „толерантність” відіграє велике значення. У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу, 16 листопада у школі було проведено виховні години, бесіди, тренінг для лідерів ШПС. На ньому педагог-організатор Полякова Л.П. спрямувала учнів на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими.