День українського козацтва

Щороку 14 жовтня в нашій країні відзначається День українського козацтва.

Уже гарною традицією в закладі стало проведення свята «Посвята в козачата». Це дійсно велике свято для другокласників підготувала педагог-організатор Полякова Л.П.Тепер вони стали юними захисниками нашої країни та її майбутньою гордістю.В ході свята малеча показала свої знання про життя козаків, їх побут, традиції, правила, улюблені заняття. Найурочистіший момент заходу – посвята в козачата, під час якої прозвучали слова клятви з уст здобувачів освіти. Зі словами вітання до присутніх звернулася заступник директора з виховної роботи Надоліна Ю.А.

Книгу «Гетьмани України» презентувала бібліотекар Росинська Г.Г. На святі лунали пісні про Батьківщину та дружбу. Діти декламували вірші про козаків та Україну. Малята запам‘ятають цей день, як особливий для них. Адже вони змогли відчути причетність до великої історії нашого народу, до потужності і міці славного українського козацтва. Такі заходи, безсумнівно, виховують у дітей почуття гідності, честі та любові до Батьківщини.

Здобувачі освіти 3 класу переглянули відео “Дітям про козаків”  прочитали та обговорили  твори по темі “Де козак, там і слава “, провели тестування “Що я  знаю про  українське козацтво”.