9 травня – День Європи.

Європа і Україна! Ми разом – одна родина!

Під таким гаслом у Бобровицькій гімназії розпочалося святкування Дня Європи (організатори директор гімназії та вчитель англійської мови). Керівник вокального гуртка ЦДТ виконала пісню “Україна і Європа”.

До “європейського містечка” завітали представники різних європейських країн. Кожен клас оформив куточок у стилі відповідної країни: виставка краєвидів і фотографій, характеристика суспільства, представлення національного виробника, “родзинки” країн – ексклюзивні риси, що вирізняють самобутність і національний колорит. Конкурсом моделей завершився захід.

За участю 4 команд проведена гра “Країна Четвертинка”. Вчителі і діти залюбки представляли свої команди: презентували національний гімн і герб; вигадували гру для країни свого кольору; складали меню національного кольору. Діти були в захопленні від команди вчителів. Було багато сміху і радощів. Участь у цій грі призвела до висновку, що на планеті Земля – справжній калейдоскоп несхожих одна на одну спільнот, в кожній з яких – своя мова, закони, традиції, цінності, звичаї і моральні засади. Як би не відрізнялися земляни всіх часів і народів, всі ми разом – людство!

Руханка під пісню про Європу продовжила свято. Захід завершився змаганням з мініфутболу.