7 квітня 2013 року відзначався Міжнародний день здоров’я. З цієї нагоди в навчальному закладі для дітей був проведений тренінг  «Раціональне харчування – запорука здоров’я та благополуччя».

Традиційно тренінг був розпочатий із знайомства, під час якого вихованці представляли себе у вигляді улюблених овочів та фруктів. Потім діти висловлювали власні очікування,  які  написали на корабликах. Їх розмістили на «березі сподівань». Далі учні розробили власні правила групової роботи, яких дотримувались під час тренінгу. Після вступної частини учні  ознайомилися  з основами раціонального харчування. Практична частина тренінгу містила різні види роботи,  які вимагали від учнів творчого підходу. Спочатку  учасники дійства будували «Вежу здоров’я». Потім, працюючи в  групах,  учні готували власні проекти «Компоненти  здорового харчування», які   презентували та захищали.

Для наступного завдання учням були запропоновані два кошики – «кошик життя» та «кошик сміття» для розподілу  харчових продуктів. «Кошик життя» виявився  повністю заповненим фруктами та овочами, які є дуже корисними для здоров’я людини,  а «кошик сміття» залишився  порожнім.

Здійснення своїх очікувань діти показали  переміщенням  корабликів  з «берега сподівань» до «берега завершень».

У кінці  тренінгу була проведена вікторина, яка показала, що діти отримали знання та задоволення  від проведеного заходу.